A mi Józsefvárosunk

401. Megjegyzésposzt 3.

2015. július 26. - cbfm

Szép is ez. A mai nap „örömképe”: az Európai Unió zászlójával ellentétben a Kínai Népköztársaság lobogója kint lehet az önkormányzat épületén. Mert ugye Magyarország jobban teljesít, Józsefváros meg újjáépül. Nem utolsó sorban – soksok EU-s pénzből. Másik…

Tovább

400. Kék Pontról, tűcseréről

Orsolyának - szeretettel És akkor most a négyszázadik, ünnepi posztként: Velencén, a 40. EFOTT (Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója) fesztiválon Dr. Zacher Gábor toxikológus – többek között – ezeket mondta a Kék Pont bezárásáról és a…

Tovább
süti beállítások módosítása