A mi Józsefvárosunk

498. Testületi ülés volt (8)

2016. április 09. - Amijo

Szép napot, jó szurkolást! Ma végre szombat van és elméletileg tavasz. Tegnapelőtt meg csütörtök volt és gyakorlatilag is testületi ülés. A napirenden többek között olyan témák szerepeltek, mint a Corvin Sétány program, a Baross utca 111/C alatti épület társasházzá alakítása, vagy az alapítványi…

Tovább

497. Végre!

Még el lehet engedni a vesztett ügyet, mielőtt a nép veri ki a kezükből. (Tóta W.) Na, erre nem sokan számítottak: ma reggel a Kúria hitelesítette Nyakó István beadványát a vasárnapi nyitva tartás ügyében, kezdődhet az aláírásgyűjtést. Ezt az MSZP összevonja a földügyekre és az állami vezetők…

Tovább
süti beállítások módosítása