A mi Józsefvárosunk

448. Legyek ura

2015. november 21. - Amijo

Péntek reggel Orbán Viktor a Kossuth rádióban a már megszokott (?) összekacsintós, bratyizós stílben üzent az ő népének. Többek között megnyilatkozott Paks II. kapcsán is, és szavaiból igen érdekes dolgok derültek ki. Például, hogy "Ahol hús van, ott légy is van." Én tényleg igazán nem akarnám…

Tovább

447. 101 zsíroskenyér

A napokban az alábbi kép jött velem szembe a fészbukonen. Kisgyermekkoromban egyik kedvenc filmem volt a 101 kiskutya, nagyon szerettem. És nagyon utáltam Szörnyella de Frászt. Meg a zsíroskenyeret. Felnőttkoromban Hegedűs de Zsuzsa nagyságos asszonyt utálom. Meg az általa lelkesen…

Tovább
süti beállítások módosítása